Accommodatie

**** Parkhotel "Bellevue"

Vervoer

Royal Class Touringcar

Datum

Za 1 t/m Zo 9 okt 2011

Prijs

€ 545,- p/p

Inclusief

  • 6 dgn Half pension
  • Dagelijks NW tocht onder begeleiding
  • Extra diner op vertrekdag
  • Reisbegeleiding
  • Fooien in bus en hotel

Exclusief

  • Annuleringsverzekering
    € 22,-
  • Toeslag 1-pers kamer
    € 72,-

Direct naar

Links

Bezetting

70% 

Beschikbaar: 13 plaatsen

Toblach Nordic Walking

Herfst Nordic Walking reis.
Zaterdag 1 t/m zondag 9 oktober 2011.
Toblach gelegen in het Hochpustertal aan de rand van de Dolomieten in Sud Tirol, Italie.

installeer Flash® en zet javascript aan om de foto's te kunnen bekijken.

Algemeen:
Ja, u leest het goed. Iets eerder dan de voorgaande jaren.
De Nordic Walkingreis heeft inmiddels al een vaste groep deelnemers en dat is ook niet zo vreemd. Als je de onderstaande samenvatting leest, begrijp je waarom.

Het afgelopen jaar prachtig weer, geweldige wandelingen en schitterende vergezichten. Kortom, een week om in je geheugen vast te leggen. Ondanks dat het een wandelweek was, is er ook nog een dag gefietst langs de Drau van Toblach naar het 45 km stroomafwaarts gelegen Oostenrijkse Lienz.

De natuur in het najaar is schitterend en de mogelijkheden die het Hochpustertal, gelegen aan de noordkant van de Dolomieten biedt, zijn bijna onbeperkt. Bij voorbeeld een tocht rond de Toblachsee, de Drei Zinnen (het logo van het Hochpustertal), Altschulerdbach met de Sommerresidenz van Gustav Mahler, de Pragser Wildsee of het mooi gelegen Fischleintal, de Kreuzberg en nog veel meer.

We kunnen deze lokaties allemaal gaan bezoeken, want de bus staat de gehele week tot onze beschikking. Alle dagen gedurende de gehele reis, zelfs tijdens de wandelingen, is begeleiding aanwezig. De routes zijn voor u al uitgezocht, zodat u zonder zorgen ontspannen kunt gaan wandelen.

We verblijven in het ****Parkhotel Bellevue. De kamers zijn alle voorzien van bad/douche, wc, telefoon en tv. Na een inspannende dag kunnen we gratis gebruik maken van het schitterende "Sauna Relax Center" met binnenzwembad en whirlpool, zelfs een heerlijke massage behoort ook tot de mogelijkheden. Dit laatste tegen betaling.
De inwendige mens wordt ook goed verzorgd. 's Morgens is er een uitgebreid ontbijtbuffet en 's avonds is er een driegangen keuzemenu inclusief saladebuffet.
 



 


Aanmelden voor deze reis